De MERUSAL Snel desinfectie fresh is een kant-en-klare en aangenaam fris ruikende voorbereiding voor de desinfectie en reiniging van alle soorten oppervlakken en medische hulpmiddelen. Door de unieke, alcohol-, aldehyde- en fenolvrije formulering op basis van quaternaire ammoniumverbindingen is het preparaat bijzonder geschikt voor alcoholgevoelige oppervlakken en voor acrylglas. Door de aldehydevrije formulering is verkleuring van de behandelde oppervlakken bijna onmogelijk. De MERUSAL Snel desinfectie fresh wordt gekenmerkt door een hoog vetoplossend vermogen en een korte reactietijd en kan worden toegepast als schuim. Reiniging en desinfectie in één stap. Door het aanbrengen met een schuimrubberen sproeikop heeft u een aërosolvrije applicatie van het preparaat op de te desinfecteren oppervlakken.
MERUSAL Snel Disinfection fresh is VAH / DGHM getest en vermeld.
TOEPASSINGSGEBIEDEN
Volgens de verordening inzake biociden (BPR): Snelle desinfectie en reiniging van alle soorten alcoholgevoelige medische inventaris en oppervlakken.
bacteriedodend incl. MRSA, levurocidaal incl. MRSA, levurocidaal volgens DGHM / VAH 60 sec. *
effectief tegen alle omhulde virussen, inclusief vaccinia, BVDV, HBV, HIV, HCV, influenza/griepvirus (beperkt virusdodend volgens RKI-aanbeveling) 30 sec.
* vermeld in de 5 minuten. Kolom van de VAH-lijst
SPECIALE INSTRUCTIES
Buiten het bereik van kinderen houden. In geval van contact met de ogen, onmiddellijk met veel water spoelen en een arts raadplegen. Afval en containers moeten op een veilige manier worden verwijderd. Gebruik zorgvuldig ontsmettingsmiddel. Lees voor gebruik altijd het etiket en de productinformatie.
OPSLAG
Bewaren op een koele en goed geventileerde plaats. Houd de container goed gesloten. Alleen in de originele verpakking bewaren.